Lil Masti wycofuje swój pozew przeciwko Boxdellowi!

Aniela Bogusz (Lil Masti) wypowiedziała się na Insta stories po swoim występie na niedawnej gali FAME MMA 15 w Łodzi. Lil Masti po długim czasie stoczyła rewanż z Martą 'Linki Master’ Linkiewicz, a przedstawiciele Uniq Fight Club są bardzo zadowoleni z postawy organizacji freakowej.

Co więcej, „Lil Masti” dała do zrozumienia, że zrezygnuje z pozwu przeciwko „Boxdelowi”! To długo oczekiwany rewanż. Marta Linkewicz zrobiła duże postępy i szukała szansy na zemstę za pierwszą porażkę w swoim rekordzie.

Mecz był wyrównany i tym razem zobaczyliśmy dystans w pełnej krasie, a swoje momenty mieli Bogusz i Linkewicz. O dziwo, Aniela nie próbowała zakończyć walki powalając ją na ziemię, tylko kontynuowała wymianę ciosów i kopnięć na trybunach. Być może Bogusz chciała udowodnić, że jest lepsza od swojej przeciwniczki także w stójce. Ostatecznie Lil Masti wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów po trzech rundach.

Lil Masti wycofała pozew!

Aniela Bogusz zamieściła na swoim Instastories oświadczenie dotyczące organizacji FAME MMA, w którym reprezentantka Uniq Fight Club stwierdziła, że wycofuje swój pozew przeciwko Boxdelowi.