Patocelebryci i ich (pato)świat

Jednoznaczna definicja, która opisywałaby patocelebrytów – nie istnieje. Niemniej jednak są to (Pseudo)gwiazdy internetu, telewizji, YouTube’a, instagrama, muzyki i sportu. Zastanawiasz się skąd się pojawiło wyrażenie patocelebryta?

Zgodnie z jedną z definicji to pogardliwe określenie osoby, która zyskała sławę stawiając na zachowanie wychodzące poza społecznie akceptowane ramy. Stąd też przedrostek pato (jak patologia). I nie myl go z łacińskim patosem, który oznacza podniosłość i wzniosłość. Patogwiazdy są jego absolutnym przeciwieństwem – stanowią synonim upadku.

Patocelebryci

Wraz z kolejnymi patowybrykami, ich popularność rośnie w siłę. O ile nie można ich stawiać za przykład, o tyle trzeba przyznać im jedno: mają na siebie pomysł, który skutecznie potrafią wykorzystać! W patoświecie liczy się fejm – to właśnie on napędza machinę pt. większa liczba followersów na social mediach, a tym samym często horrendalne zasięgi postów. To krótka droga do lukratywnych kontraktów reklamowych. Niektóre patogwiazdy niemalże wychodzą już z lodówki. Reklamują, co tylko się da wykorzystując swoje 5 minut sławy. Wypinaną pośladki i piersi, prężą muskuły, zdradzają z kim sypiają i gdzie. Pojęcie granica w dążeniu do zwiększenia liczby zer na koncie w ich słowniku nie ma racji bytu.

Zapach sławy czują też podpisując kontrakty z federacjami freak fightowymi często spędzając w klatkach zaledwie sekundy mimo że na poprzedzających je konferencjach gwiazdorzą i są mocni, ale tylko w gębie. Nie brakuje też rękoczynów, dzięki którym wyświetlenia na Youtubie się zgadzają.

Patocelebryci nie powiedzieli jednak ostatniego słowa! Wciąż kręcą grube akcje, które przekraczają wszelkie normy społeczne. Pokazują, że kręgosłup moralny jest dla nich abstrakcją. Robią dosłownie wszystko dla subów, lajków i tysięcy na koncie. Jesteś ciekawy, jak bardzo można zejść na dno dla sławy? Zastanawiasz się, jak mocno można się odczłowieczyć na rzecz stania się maszynką do robienia kasy?

U nas znajdziesz odpowiedzi na te pytania! Serwujemy najświeższe newsy z patoświata. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie kręci się gruba afera i wiemy wszystko o patogwiazdkach.  Nawet to, czego oni jeszcze o sobie nie zdążyli się dowiedzieć. Śledź nas i bądź na bieżąco!

Patocelebryci.pl – najświeższe plotki o gwiazdach kochających skandale!

Patocelebryci.pl to istny kalejdoskop najświeższych newsów z patoświata. Śledzimy każdy ich ruch i nie pozwalamy na to, aby umknął Waszej uwadze. Co robią, z kim się spotykają, jaką sexaferę rozkręcają, który model samochodu wybrali i z kim tym razem mają na pieńku. To wszystko wiemy pierwsi!

Fakty z życia gwiazd na wyciągnięcie ręki!

Nasz serwis oprócz plotek o patocelebrytach przybliży Ci ich sylwetki. Dowiesz się kim są, jaki mają sposób na (pato)sławę i czemu ją zawdzięczają.

Jeśli zastanawiasz się, z jakimi markami współpracują patocelebryci, bądź ile zarabiają, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Dokładnie prześwietlamy ich stawki z walk na galach Fame MMA, Clout MMA, Prime MMA. Docieramy także do plotek na temat ich kontraktów ze współprac reklamowych czy też na uczestniczeniu w reality show.

Ich kryminalna przeszłość, zatargi z prawem, romanse, zdrady, burzliwe rozstania, nieślubne dzieci nie mają przed nami tajemnic. Dzięki nam dowiesz się jako pierwszy, kto został przyłapany na posiadaniu nielegalnych substancji, komu zdarza się wsiąść za kółko po alkoholu i komu zabrali prawo jazdy, a mimo to wciąż nie rezygnuje z prowadzenia samochodu.

Na naszym portalu znajdziesz również stylizacje, w których nasi patocelebryci brylują na ściankach. Obcisłe sukienki, głębokie dekolty, drogie zegarki, torebki od znanych projektantów – zarówno te oryginalne, jak i podróby – to ich chleb powszedni. Kto zaliczył największą wpadkę? Który patocelebryta powinien zatrudnić stylistę? Dzięki nam możesz ocenić to sam.

Największe kontrowersje, skandale, afery w świecie patologicznych gwiazd w jednym miejscu!

Twórz z nami przestrzeń ze świata patocelebrytów! Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia z nimi w roli głównej, to koniecznie zgłoś się do nas. Nasz formularz kontaktowy jest do Twojej dyspozycji!