Popek jest zoofilem? Afera zoofilska nabiera rumieńców

Oceń to

Wydawać by się mogło, że patocelebryci niczym już nas nie mogą zaskoczyć – a jednak! Tym razem “popisał” się Popek, nasz samozwańczy “Król Albanii”. Bohaterem jego kolejnej bulwersującej afery na – tym razem na tle seksualnym – jest owczarek niemiecki. Mowa o szokującym filmiku w którym raper wchodzi na najwyższy poziom patologii – masturbując się dotyka to biedne stworzenie. Okazuje się, że raper przegiął już do tego stopnia, że nawet inni patocelebryci łapią się za głowę.

Popek masturbuje się na widok psa

Filmik, który rozgrzał internet do czerwoności jest tak skandaliczny, że aż ciężko go opisać. Nie da się go odzobaczyć, dlatego już dostał bana, a jego rozpowszechnianie niesie ze sobą konsekwencje prawne.

Widzimy nabrzmiałego penisa rapera. Mikołajuw przedstawia się, mówi, że będzie uprawiać seks z psami. Chciałoby się powiedzieć – świat stanął na głowie, to niemożliwe! Zresztą nawet najwięksi fani Popka przecierali oczy ze zdziwienia i poddawali w wątpliwość to nagranie. Jak się jednak okazało, żaden to fake. Sam zainteresowany zabrał głos w tej sprawie.

Popek przeprasza za aferę zoofilską
fot. Instagram: @popek_oficjalnie

Popek przeprasza za aferę zoofilską

Czy Popek zyskał sławę najbardziej obrzydliwego patocelebryty w historii polskiego internetu? Być może, a trzeba przyznać, że to nie lada wyczyn. Przecież nie brakuje w naszym show-biznesie równie “mądrych” osobowości, które chcą zabłysnąć czystą głupotą.

Wszyscy zastanawiali się, czy opublikowane przez Psychotropa nagranie jest prawdziwe czy może to jednak fake. Wylała się jednak tak ogromna fala hejtu (zasłużona), że upadły raper nie miał innego wyjścia jak, nomen omen, ustosunkować się do oskarżeń. Czy były słuszne? Nie było żadnego zaskoczenia – Popek w swoim stylu osiągnął absolutne dno. Chciał jednak ratować wizerunek i opublikował nagranie na Instagramie. Jak się tłumaczył?

Lider “Gangu Albanii” na samym wstępie przyznaje, że chce się odnieść do najgłupszego filmu, jaki “udało” mu się nagrać w swojej karierze. Otwarcie mówi, że nie jest z niego dumny. Jaka wymówka padła z jego ust? Jak usprawiedliwia swoje zoofilskie zapędy i paskudne zachowanie?

Oto co mówi:

– Siemanko, chciałem się odnieść do najgłupszego filmiku, jaki nagrałem w mojej karierze i patrząc na to trzeźwym okiem, nie jestem z tego dumny. Prawda jest taka, że mam na***ane w głowie po narkotykach, po alkoholu. Powiem po prostu, jak było. Po***ało mi się w głowie. Chciałem zrobić sobie żarcik, z którego nie jestem dumny. Nie ru***łem żadnych owczarków. Nie sr**em prostytutce do ryja. No ch***wo na maksa nie, ale… no na***ałem. Przepraszam. To nie było śmieszne – powiedział „Popek”.

Link do nagrania: https://www.instagram.com/p/C2pqSV7Nnxp/?hl=pl

Różal i inni celebryci o aferze zoofilskiej Popka

Jednym z pierwszych, który skomentował obrzydliwe zachowanie Popka był nie kto inny jak  Marcin Różalski, znany szerzej jako Różal. Były zawodnik KSW, który właśnie za sprawą tej organizacji MMA dobrze zna się z raperem, jest wielkim fanem zwierząt i mocno angażuje się w pomoc dla nich.

Różal o aferze zoofilskiej Popka
Fot. Instagram: @marcinrozalrozalski

Różal na swoim Instagramie opublikował film, w którym nie oszczędza “Króla Albanii”. W bardzo mocnych słowach ocenia “występ” swojego byłego już kolegi. Widać na nim, jak z sekundy na sekundę Różal wpada w coraz większą furię, czego zresztą nie udaje mu się ukryć:

– Ty zoo**lu zaj***ny, popi***eńcu, ty k***a patusie. (…) – Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wzięli taką k***ę na ambasadora w federacji sportów walki [Gromda], jednego z najcięższych, gdzie walczą prawdziwi gladiatorzy i wojownicy, gdzie większość z nich ma psy. I co k***o? Naćpałabyś się i zrobił to samo? Jesteś dla mnie zwykłym c***lem. Mam nadzieję, że wyklnie cię całe środowisko, a kto cię będzie spotykał na mieście, to nacharcha ci na ryj. Że odwołają ci wszystkie koncerty, a jak się gdzieś pojawisz, to cię roz***ą.

W kolejnych minutach nagrania Różal coraz bardziej się rozkręca:

 – I ty się k***o wozisz z chłopakami, z wojownikami, jeździsz na obozy, a oni nie mają pojęcia. Mają je***ego zoo**la w swoim otoczeniu. Mam nadzieję, że przerobią to z tobą wszyscy i cię pognają, je***ny patusie. Wiesz, gdzie mieszkam – możesz przyjechać, jak czujesz się urażony. Albo mnie spotkać, jak gdzieś będę w Polsce. Albo jak przyjedziesz do mojego miasta, to się dowiem. I nie będziesz mnie musiał szukać (…). Jesteś niżej niż g***o. Mam nadzieję, że wyje***ą cię ze wszystkich kontraktów i koncertów, bo ten, kto będzie z tobą współpracował, współpracuje z zje***nym zo***lem. A właściciel psów, z którymi to zrobiłeś, powinien cię roz****lić. Jeżeli tego nie zrobi, to znaczy, że też jest zo***lem, tak jak ty.

Link do nagrania: https://www.instagram.com/reel/C2qJMx_KJw2/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Kolejnym z patocelebrytów, którzy postanowili skrytykować Popka i dać wyraz swojemu obrzydzeniu jest Stifler. Zaraz po raperze największy fan tatuaży postanowił zakryć ten na ręce z podobizną Mikołajuwa. Wszystko uwiecznił na swoim TikToku.

Link do nagrania: https://www.tiktok.com/@stiflerhub/video/7330947270554225953

Fot. TikTok: @stiflerhub

Czy Popek trafi do więzienia? Biuro Praw Dziecka i inne instytucje składają zawiadomienia do prokuratury

Ostracyzm społeczny i coraz większe odwracanie się od kontynuowania współprac przez wiele firm to nie są jedyne konsekwencje, które czekają na patostreamera i patogwiazdę muzyki. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożyło m.in. Biuro Obrony Praw Dziecka.

Jak czytamy na facebookowym profilu organizacji:

– W związku z ujawnieniem szokujących informacji o zachowaniach zoofilskich wobec psów, jakich miał dopuścić się Paweł Mikołajuw pseudonim „Popek” oraz w związku z nadesłaniem do nas materiałów na których widać 4-letnie dziecko zmuszane do udziału w patologicznych nagraniach – zdecydowaliśmy się przesłać w tej sprawie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Dalej jest jeszcze informacja o tym, że przedstawiciele zwrócą się do właściwego wydziału sądu rodzinnego z wnioskiem o sprawdzenie sytuacji jego dzieci.

To jednak nie koniec festiwalu zawiadomień. Właścicielka Fundacji dla Szczeniąt – Judyta – poleciła swoim prawnikom złożenia zawiadomienia do prokuratury z ramienia swojej organizacji.

Patonewsy

Kobiety lubią brąz – Popek i afera owczarkowa

Czy faktycznie jest psychicznie chory? A może to tylko zagrywka PR-owa dla ratowania własnego "wizerunku"? Po skandalicznym filmie wszyscy skazali Popka na medialną banicję, wiele...

Zadyma na konferencji Fame MMA 20

Za nami kolejna konferencyjna afera - bez nich nie mogłoby się przecież obyć, kiedy w grę wchodzi Fame MMA. Tym razem w rolach głównych...

Wojtek Gola lubi facetów? Włodarz Fame MMA odpowiada

Od tygodni w sieci krążą plotki jakoby Wojtek Gola, znany szerzej z Warsaw Shore, a obecnie Fame MMA był biseksualny. Wielu w nie uwierzyło,...

Pokój 222: Natan Marcoń ujawnia szokujące fakty

Słyszałeś o słynnym już pokoju 222? Jego temat przewija się co i rusz w przestrzeni publicznej w kontekście Fame MMA. Tym razem wziął go...

Najman na prezydenta? Sprawdź, co odpowiedział Stanowskiemu!

Marcin Najman słynie z bujnej wyobraźni i tym, że ma liczne pomysły na siebie. Tym razem poszedł na grubo, ma bardzo ambitne plany! Ma...

Kłótnia Linki Master z Glam

Jeśli nie wiesz o co chodzi, to chodzi - nie, nie o pieniądze! Tym razem chodzi o ...chleb. To właśnie on był powodem kolejnej...

Derpienski bez doczepów – musisz ją zobaczyć!

Caroline Derpienski nie próżnuje i nieustannie stara się wzbudzać zainteresowanie mediów. Podsyca atmosferę wokół siebie, do czego zdążyła nas już poniekąd przyzwyczaić. Tym razem...

Dagmara Kaźmierska wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!

Dagmara Kaźmierska rozkręca się na dobre. Po tym jak dała się poznać w "Królowych życia" w TTV wskoczyła wprost do ramówki Polsatu, żeby szukać...

Dziesięć dni po walce Zusje pokazała swoją zmasakrowaną twarz

4 czerwca Zusje zmierzyła się w oktagonie z niepokonaną zawodniczka freak fight Lil Masti. Duża pewność siebie Kamili niestety nie wystarczyła, gdyż Zusje została...

Celebryci znani z Warsaw Shore

Warsaw Shore to program telewizyjny, który po raz pierwszy pojawił się na polskiej antenie w 2013 roku. Program skupia się na grupie młodych ludzi,...