Adrian Cios

Oceń to

Adrian Cios to jeden z najpopularniejszych polskich influencerów młodego pokolenia. Z zawodu jest trenerem personalnym. Swoim klientom przygotowuje nie tylko plany treningowe, ale też ustala dietę i oferuje stałą opiekę.

Czego dowiesz się z artykułu?

  • Kim jest Adrian Cios?
  • Z jakich patoakcji słynie?
  • W jakich programach można go zobaczyć?

Kim jest Adrian Cios?

Celebryta trenuje też sporty sylwetkowe. Na swoim koncie ma udział zarówno w Mistrzostwach Polski, jak i Starego Kontynentu. Z jakim skutkiem? Tego nie wiemy. Ponoć był jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników w swojej grupie wiekowej. Czas jednak pokazał, co było dla niego ważniejsze. Chwali się też wszem i wobec, że stał się właścicielem siłowni.

Cios na karierze w internecie jednak nie poprzestaje. Zapragnął sławy, dlatego od czasu do czasu próbuje swoich sił jako aktor. Bardziej spostrzegawczy mogli zobaczyć go w takich serialach jak “Gliniarze” czy “Ukryta prawda”. Celebryta wykorzystuje swoje “pięć minut” aż do granic przyzwoitości. Można powiedzieć, że patologicznie prze na szkło.

Adrian.Cios poszedł również w ślady swoich kolegów z branży internetowej. Został zawodnikiem MMA i co jakiś czas możesz go oglądać w oktagonie. Podpisał kontrakty z takimi federacjami jak m.in. Prime Show MMA czy też Clout MMA. Wydaje się, że nie tym jednak nie koniec.

Kim jest Adrian Cios?
fot. Instagram: @mr_cios

Adrian Cios wiek, wzrost, waga

Cios urodził się 4 marca 1998 roku w Gorlicach i przez wiele lat mieszkał w rodzinnym mieście. Często jednak przebywa w Warszawie, gdzie toczy się jego zawodowe życie.

Patocelebryta mierzy 176 cm wzrostu. Warunki fizyczne jak na zawodnika Fame MMA ma raczej przeciętne. Głównym problemem Adriana jest mniejszy zasięg ramion, co ułatwia jego rywalom wyprowadzanie celnych ciosów. Te mankamenty może jednak nadrobić zwinnością i szybkością.

Ile waży Adrian Cios? Podczas ważenia przed galą Clout MMA, która odbyła się pod koniec 2023 roku urządzenie wskazało niespełna 86 kilogramów.

Adrian Cios – walki

Cios poddał się wszechobecnej modzie na walki w klatkach. Swój debiut w MMA zaliczył w 2020 roku podczas gali MMA VIP. Jego przeciwnikiem został kolega po fachu – trener personalny – FitDzik. W odróżnieniu od gwiazdy internetu miał już doświadczenie w oktagonie, dlatego wygrał ten pojedynek na punkty.

W tym samym roku miał zawalczyć podczas eventu charytatywnego – gali “Walcz i Pomagaj”. Wydarzenie ostatecznie się nie odbyło. Powód? Pandemia koronawirusa. W 2021 roku odbyła się kolejna gala MMA VIP 2. Adrian Cios walczył przeciwko Mateuszowi Kisielowi. Wynik? Wygrana przez poddanie pojedynku.

Adrian Cios - walki MMA
fot. Instagram: @mr_cios

Z MMA VIP przeszedł do Prime Show MMA. W 2022 roku odbyła się pierwsza walka z jego udziałem. Naprzeciwko Adriana w oktagonie stanął Dawid Ambro. Panowie, delikatnie mówiąc, za sobą nie przepadają, dlatego zapowiedź tego, co może dziać się na gali można było zobaczyć na konferencji. Oczywiście nie obyło się bez rękoczynów. Ostatecznie to Ambro wygrał pojedynek.

Cios walczył jeszcze na kolejnych galach federacji Prime MMA. Wszyscy czekali na jego walkę z Łukaszem Magicalem, bratem słynnego patocelebryty Daniela, która miała odbyć w lipcu 2023 roku.Adrian Cios odmówił walki. Dlaczego? Plotki głoszą, że poszło o stawkę. Federacja jednak zaprzeczała tym doniesieniom.

Adrian Cios Clout MMA – rozdział ten rozpoczął się 5 sierpnia 2023 roku. To właśnie wtedy odbyła się pierwsza gala federacji założonej przez Lexy Chaplin i Sławomira Peszkę. Kto został pierwszym rywalem celebryty? Jak się okazuje, co się odwlecze, to nie uciecze. Był to nie kto inny jak Magical Junior. Ten drugi był faworytem bukmacherów, ale to Cios ostatecznie wyszedł z pojedynku zwycięsko.

28 października 2023 roku to kolejna ważna data w historii polskich freak fightów. Doszło do walki Adrian Cios – Najman. Wszyscy, którzy śledzą poczynania obu patocelebrytów w internecie, że Ci od kilku lat nie pałają do siebie sympatią. Konflikt mieli rozwiązać w oktagonie. Wynik? Cios nie musiał się nawet spocić – Marcin Najman został zdyskwalifikowany za uderzenie rywala w tył głowy. I to w 35 sekundzie pojedynku! 29 grudnia 2023 roku na kolejnej gali Clout MMA doszło do rewanżu obu panów. Scenariusz się powtórzył – Najman znów został zdyskwalifikowany za ten sam błąd, jednak wytrzymał w klatce ponad 2 minuty.

Adrian Cios Instagram, TikTok      
fot. Instagram: @mr_cios

Adrian Cios Ukryta prawda, Gliniarze

Adrian Cios marzy o karierze aktorskiej. Można go zobaczyć m.in. w 1149 i 1542 odcinku “Ukrytej prawdy” – paradokumentu emitowanego w stacji TVN od 2012 roku. Patocelebryta gra role epizodyczne, ale czujni widzowie błyskawicznie potrafią wychwycić gwiazdę polskiego internetu.

Podobnie było w przypadku innego serialu Polsatu. Adrian Cios “Gliniarze” to duet dość zaskakujący zwłaszcza z uwagi na to, że przed pojawieniem się w hitowym programie celebryta był długo nieobecny w social mediach. Można przypuszczać, że kariera aktorska Ciosa w paradokumentach dopiero nabiera rozpędu.

Adrian Cios Instagram, TikTok

Jeśli chcesz śledzić Instagram Adriana Ciosa, możesz znaleźć go pod linkiem https://www.instagram.com/mr_cios/. Konto obserwuje ponad 200 tysięcy osób. Celebryta lubi pokazywać swoje treningi MMA, luksusowe samochody i bogate życie. Dla fanów TikToka mamy złą wiadomość – Adrian Cios jest tam nieobecny.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Patonewsy

Kobiety lubią brąz – Popek i afera owczarkowa

Czy faktycznie jest psychicznie chory? A może to tylko zagrywka PR-owa dla ratowania własnego "wizerunku"? Po skandalicznym filmie wszyscy skazali Popka na medialną banicję, wiele...

Zadyma na konferencji Fame MMA 20

Za nami kolejna konferencyjna afera - bez nich nie mogłoby się przecież obyć, kiedy w grę wchodzi Fame MMA. Tym razem w rolach głównych...

Wojtek Gola lubi facetów? Włodarz Fame MMA odpowiada

Od tygodni w sieci krążą plotki jakoby Wojtek Gola, znany szerzej z Warsaw Shore, a obecnie Fame MMA był biseksualny. Wielu w nie uwierzyło,...

Popek jest zoofilem? Afera zoofilska nabiera rumieńców

Wydawać by się mogło, że patocelebryci niczym już nas nie mogą zaskoczyć - a jednak! Tym razem “popisał” się Popek, nasz samozwańczy “Król Albanii”....

Pokój 222: Natan Marcoń ujawnia szokujące fakty

Słyszałeś o słynnym już pokoju 222? Jego temat przewija się co i rusz w przestrzeni publicznej w kontekście Fame MMA. Tym razem wziął go...

Najman na prezydenta? Sprawdź, co odpowiedział Stanowskiemu!

Marcin Najman słynie z bujnej wyobraźni i tym, że ma liczne pomysły na siebie. Tym razem poszedł na grubo, ma bardzo ambitne plany! Ma...

Kłótnia Linki Master z Glam

Jeśli nie wiesz o co chodzi, to chodzi - nie, nie o pieniądze! Tym razem chodzi o ...chleb. To właśnie on był powodem kolejnej...

Derpienski bez doczepów – musisz ją zobaczyć!

Caroline Derpienski nie próżnuje i nieustannie stara się wzbudzać zainteresowanie mediów. Podsyca atmosferę wokół siebie, do czego zdążyła nas już poniekąd przyzwyczaić. Tym razem...

Dagmara Kaźmierska wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!

Dagmara Kaźmierska rozkręca się na dobre. Po tym jak dała się poznać w "Królowych życia" w TTV wskoczyła wprost do ramówki Polsatu, żeby szukać...

Dziesięć dni po walce Zusje pokazała swoją zmasakrowaną twarz

4 czerwca Zusje zmierzyła się w oktagonie z niepokonaną zawodniczka freak fight Lil Masti. Duża pewność siebie Kamili niestety nie wystarczyła, gdyż Zusje została...