Dziesięć dni po walce Zusje pokazała swoją zmasakrowaną twarz

4 czerwca Zusje zmierzyła się w oktagonie z niepokonaną zawodniczka freak fight Lil Masti. Duża pewność siebie Kamili niestety nie wystarczyła, gdyż Zusje została znokautowana przez swoją przeciwniczkę w oktagonie i ostatecznie przegrała. Ponad tydzień po meczu nadal nie wygląda najlepiej.

4 czerwca odbyła się także Gala Dużej Ligi w gdańskiej Ergo Arenie. Stało się tak, ponieważ tuż przed ważnym meczem pomiędzy Mateuszem Kubiszem (Don Diego) a Dennisem Załęckim (Bad Boy) wybuchła bójka kibiców, w wyniku czego mecz nie odbył się, a impreza zakończyła się przedwcześnie wśród niezadowolonych widzów. Jednym z najbardziej oczekiwanych meczów był ten pomiędzy Zusje a Lil Masti. Aniela Bogusz to niepokonana zawodniczka Freakfight, która jeszcze niedawno mogła pochwalić się pasem mistrzowskim FAME MMA, który został jej odebrany w wyniku skandalu.

Z kolei Kamila Smogulecka (aka Zusje) znana jest jako bardzo trudna zawodniczka. Tym razem jednak jej duch walki nie wystarczył i została zarżnięta przez doświadczonego amatora. Celebrytka walczyła w małych, twardych rękawicach, a mina Zusje po walce nie była zbyt wesoła. Kamila opuściła ring pokryta krwią i tak opuchnięta, że kontury jej twarzy niemalże zniknęły. Jej obrażenia były tak poważne, że musiała zostać pospiesznie przewieziona do szpitala.

Tydzień po walce Zusje zamieściła na Instagramie wiadomość, w której przyznał, że wkroczył do oktagonu, aby kupić sobie nowe mieszkanie. Kosztowało to tak poważne obrażenia… Miejmy nadzieję, że tak.

To była walka o spełnienie mojego największego marzenia – mieszkania. (…) w swoją wygraną wierzyłam tak, jak w to, że to mieszkanie będzie kiedyś moje. Jak widać, nie można mieć wszystkiego. Bez tej wiary chyba bym nie wyszła do oktagonu.

Smogulecka przyznała, że jego wstępna diagnoza nie potwierdziła się, a twarz na szczęście jest w lepszym stanie niż się spodziewano. Pierwsze badanie lekarskie zaraz po walkowerze na szczęście tego nie potwierdziło. Czuję się dobrze. Oczywiście nie jestem w najlepszej formie, ale to minie. Teraz muszę tylko odpocząć i wrócić do normalności” – napisała.

Instastory Zusje pokazuje, że nie jest w najlepszej formie. Ponad tydzień po meczu jej twarz nadal nie wróciła do stanu sprzed meczu. Celebrytka ma mnóstwo siniaków wokół oczu, a jedna rączka wciąż jest pełna krwi.