Lil Masti

(dawniej SexMasterka), a prywatnie Aniela Bogusz to polska influencerka, która na początku swojej indywidualnej kariery w mediach społecznościowych zasłynęła z instruktażowych filmików na portalu YouTube, gdzie edukowała swoich obserwatorów na tematy dotyczące kwestii seksu. Dzięki tym poczynaniom zyskała ogromną popularność. Erotyzm i wyuzdanie, które wręcz wylewało się z ekranu pomogło dziewczynie w zdobyciu wysokiego statusu gwiazdy Internetu. Hit „Poka sowę” zdobył rekordy popularności. Teledysk z podtekstem seksualnym i zaprezentowane w nim lubieżne stroje zachwyciły publikę. Na tym jednak nie skończył się popis wokalny celebrytki. Decyzja o kasacji wszelkich kanałów na początku 2019 roku to tylko chwilowe zawirowanie, gdyż niebawem wróciła w pełnym rozkwicie pod nowym pseudonimem i kolejnymi singlami takimi jak „Złota Fala”, czy „Toxic Love”.

Zmiana pseudo artystycznego okazała się tożsama z metamorfozą wizerunkową. Styl Bogusz zdecydowanie został bardziej stonowany, co na pewno zaskoczyło stałych obserwatorów. Wciąż nie przestaje eksperymentować ze swoim wyglądem. Świadczyć o tym może choćby operacja powiększenia biustu, której dokonała w czerwcu 2020 roku. Nie omieszkała się tym faktem podzielić z followersami. Tę wieść pochwyciły również media.

W 2019 roku stanęła na ringu Fame MMA przeciwko Marcie Linkiewicz. Bez większego problemu pokonała rywalkę. Przygotowania do walki nie stanowiły dla Anieli szczególnej przeszkody, gdyż ma za sobą sportową przeszłość. Przyznaje, że przez 6 lat trenowała zapasy. Niebywałym osiągnięciem, którym może się pochwalić jest zdobycie tytułu wicemistrzyni Polski.

Lil Masti

Działalność wizerunkowa pozwoliła Lil Masti na osiągnięcie konkretnego statusu, dlatego też postanowiła nie zamykać sobie drzwi i założyć własny biznes. Marka „Mastilove” we współpracy ze sklepem internetowym Shoplo tworzy dodatkowe źródło zysków. Znajdziemy tam odzież (bluzy, dresy, piżamy, spodenki, t-shirty, topy), kosmetyki pielęgnacyjne, akcesoria, plecaki oraz debiutancką płytę CD „Illuminati” w wersji podstawowej i Deluxe.

Nasza bohaterka – co nie umknęło uwadze szerokiego grona – ciągle buduje swoją sławę eksperymentując, próbując na różnych polach, czy w kompletnie nowych dziedzinach. Nieustannie reklamuje swoją markę, troszcząc się o wzrost uwagi bacznie obserwującej publiczności. Czy jej to wychodzi? Z pewnością wiele zyskała za pośrednictwem uczestnictwa w spotkaniach MMA, ale pamiętajmy że karierę rozpoczęła ze znacznie niższego pułapu.