Marta Linkiewicz ze swoim partnerem na weselu! Jej strój odsłaniał niemal całe ciało

Marta Linkiewicz nigdy nie przestaje szokować! Gwiazda FreakFight i bywalczyni Fame MMA postanowiła pojawić się na ślubie z najbliższymi w stroju, który praktycznie odsłaniał całe jej ciało. Taniec i impreza nie skończyły się jednak dla gwiazdy dobrze.

Marta Linkiewicz postanowiła pokazać, gdzie w sobotni wieczór wyszła z partnerem! Okazuje się, że gwiazda FreakFight-ów pojawiła się na ślubie ze swoim ukochanym w odkrywającym całe ciało stroju. Niestety, impreza nie udała się i Linkimaster została zatrzymana przez policję.

Nikogo nie trzeba było przekonywać, że Marta Linkewicz uwielbia obnażać swoje ciało. Tym razem celebrytka zrobiła to na weselu, na którym była gościem i wyjątkowo dobrze bawiła się ze swoim partnerem. Tym razem gwiazda pojawiła się w bardzo obcisłym czarnym stroju, który praktycznie pokazał całą dolną część ciała Linkewicz. Jednak następnego dnia została zatrzymany przez policję podczas jazdy swoim samochodem.

Jednak kilka godzin po imprezie udostępniła na swoich mediach społecznościowych filmik, na którym widać, że jest była to po prostu rutynowa kontrola przeprowadzana przez policję. Miejmy nadzieję, że spotkanie z władzami nie skończyło się dla tej celebrytki źle.