Adam Radziszewski

to gwiazda reality show o wdzięcznej nazwie „Hotel Paradise” emitowanego od 24 lutego 2020 roku przez telewizję TVN, którego prowadzącą została Klaudia El Dursi. Wystąpił w pierwszej edycji i bardzo szybko zdobył serca widzów. Energiczny, charakterny chłopak dał się poznać jako wytrawny imprezowicz. Zdecydowanie skradł uwagę damskiej części uczestniczek, dzięki czemu portale plotkarskie zaczęły pisać o nim niemal non stop. To już kolejna znana postać zyskująca sławę poprzez udział w tego typu programie. Wyraźnie ta ścieżka jest nadzwyczaj skuteczna, jeśli chodzi o nabranie rozgłosu w świecie mediów.

Najwięcej o Adamie udało się słyszeć w kontekście romansu z jedną z dziewczyn – Martyną. Namiętna noc między dwojgiem przez długi czas była tematem wśród dziennikarzy. Jak się można spodziewać, nie wszystkim widzom taka intymność przypadła do gustu. Jednak hejt nikogo już nie dziwi, a wręcz często wzmaga popularność
Nawet po zakończeniu programu celebryta nie przestaje być na ustach wszystkich, co skutkuje ciągle rosnącą liczbą obserwatorów na Instagramie. On sam regularnie na portalu publikuje różne „smaczki” ze swojego życia.

Udział w kontrowersyjnym show nie należy do debiutów Radziszewskiego, bowiem w wieku 12 lat zaprezentował się od strony wokalnej na deskach „Mam Talent” śpiewając utwór „Hej, hej ułani!”. Co ciekawe, zdobył wówczas poparcie Kuby Wojewódzkiego, Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak. Patrząc na nagranie z tamtego zdarzenia ciężko jest uwierzyć, że to ta sama osoba. Zapewne wcześniejszy występ przed kamerami ułatwił mężczyźnie pobyt na wyspie Bali.

Sport to dziedzina, w której Adam czuje się niczym „pączek w maśle”. Oczywiście mowa o gali Fame MMA, gdzie odniósł już kilkanaście zwycięstw. Pomimo młodego wieku ma na swoim koncie więcej odbytych walk niż niejeden doświadczony zawodnik.

Adam Radziszewski

Spełnianie marzeń wychodzi showmanowi perfekcyjnie. Pod koniec 2020 roku zaskoczył swoich fanów poprawionym wizerunkiem. Wyznał, że od dawna pragnął zostać posiadaczem bujnej brody i tę fantazję spełnił przy pomocy zabiegu przeszczepu włosów metodą FUE (Follicular Unit Extraction). Polega ona na pobraniu włosów z tylnej części głowy lub boków do miejsca, gdzie gęstość owłosienia jest zmniejszona.

Celebryckie fale porwały Adama w wir sławy. Istnieje całkiem spore prawdopodobieństwo, że gdyby nie szokujące poczynania, jakich podjął się pod czujnym obstrzałem massmediów dziś jego postać dalej żyłaby w cieniu, z dala od wyczekanej popularności.