Zusje

(dawniej Luxuria Astaroth) to prywatnie Kamila Smogulecka. Swoją popularność zyskała w niesłychanie szybkim czasie, co też pewnie miało spory wpływ na życie dziewczyny. W 2012 roku wystąpiła w teledysku Donatana do piosenki zatytułowanej „Nie lubimy robić”, jednak prawdziwym przełomem była rola, którą odegrała w „My Słowianie” (Donatan i Cleo). To właśnie w tym momencie nastąpił punkt zwrotny. Wszystkie media plotkarskie zabiegały o kolejne wywiady z nowym odkryciem polskiej popkultury. W 2014 roku Smogulecka odegrała swoją debiutancką rolę w filmie „Obietnicę”, dzięki czemu miała szansę spróbować swoich sił na większym ekranie.

Fenomen Zusje, oprócz formy korzystnej dla przyszłości zrodził również problemy, przez które była ona zmuszona podjąć radykalne kroki w celu ratowania zdrowia. Nagle stała się postacią negatywną w świetle mediów i social mediów. Dziennikarze przestali skupiać uwagę na osiągnięciach celebrytki, a zaczęli zwracać oczy ku stylowi jej życia. Treści, jakie publikowała dalekie były od odpowiednich. Alkohol oraz używki wpływające na świadomość skutecznie osłabiły wizerunek gwiazdy. To – lecz w domyśle również wiele innych czynników – sprawiło, że podjęła decyzję o rozpoczęciu leczenia odwykowego. W niezwykle wzruszającym wywiadzie opowiedziała o swojej drodze do zdrowia, podkreślając niechęć powrotu do nałogu.

Nowy etap w życiu Kamili zaowocował założeniem własnego kanału muzycznego na kanale YouTube. Publikuje tam własne utwory wraz z teledyskami Jak widać na załączonym obrazku, kariera w życiu dziewczyny dalej pełni ogromnie ważną rolę. Jednak teraz prowadzi ją w dobrym kierunku, z dala od szkodliwych substancji. Możliwe, że tworzenie pozwala jej także pozostać w trzeźwości.

To nie koniec poczynań starej Luxurii. Gala Fame MMA to wydarzenie, w którym – jak sporo innych celebrytów – wzięła udział. Co prawda pierwsze starcie przegrała, lecz chęć zaistnienia i wytrzymałość w niedługim czasie musiały skutkować zwycięstwem.

Zusje

Nie zapominajmy o instagramowym profilu gwiazdy, które zdecydowanie rośnie w siłę dzięki ogromnej liczbie obserwatorów.

Czy należy wierzyć w całkowitą przemianę Zusje-Luxurii Astaroth? O tym, jak zwykle zadecyduje czas. Na dzień dzisiejszy widać dużą poprawę w porównaniu z zachowaniem prezentowanym przez nią kilka lat wstecz. Dawna skandalistka, ze znakiem rozpoznawczym w postaci „ciętego języka” uspokoiła swój wizerunek (i chyba fanów). Trzymamy kciuki by szło ciągle ku lepszemu, bez natarczywie złych demonów z przeszłości.