Esmeralda Godlewska

(a właściwie Monika, bo tak brzmi jej prawdziwe imię) to polska celebrytka, której głos i poprawiony wizerunek zagościł na dobre w pamięci polskiej społeczności. Razem z Małgorzatą nie tak dawno wykonywały świąteczne piosenki („Cicha noc”, „Pada śnieg”), przyprawiając o szereg różnych, skrajnych emocji swoich odbiorców. Ubrane w – delikatnie rzecz ujmując – oryginalne kreacje z niepowtarzalną manierą prezentowały wdzięki oraz dźwięki. Minęła dosłownie chwila, a „siostry Godlewskie” uznano za ikony środowiska patocelebrytów. Monika wybiła się ponad wszelkie wyżyny skandali, przykuwając tym samym bardzo czujną uwagę mediów.

Rosnąca fala krytyki i hejt okrążający wielokrotnie zakamarki sieci nie zniechęciły kobiety do dalszego rozwoju w mediach społecznościowych. Podobnie jak w przypadku Marty Linkiewicz na piedestale stanął fakt rosnącej popularności, co tylko rozbudziło w Godlewskiej zapał do kontynuacji rozpalenia ogniska medialnego. Show-biznes zaślepił kolejną „gwiazdkę” pragnącą rozgłosu na całą Polskę. Za sobą ma występ w trzeciej edycji programu „Ex na plaży”, rolę prezenterki w iTV, gdzie uskuteczniała monologi na tematy związane ze światem plotek, czy rywalizację na deskach ringu Fame MMA.

O Esmeraldzie wręcz huczało w momencie, kiedy doprowadziła do groźnej kolizji drogowej w Warszawie. Przybyłe na miejsce służby wykryły, że jechała ona pod wpływem znacznej ilości alkoholu. Alkomat wykazał 1,5 promila. Konsekwencje chyba nie były warte decyzji o prowadzeniu auta w stanie nietrzeźwości, bowiem wobec oskarżonej zastosowano karę półtorej roku prac społecznych w wymiarze 20 godzin miesięcznie, 5 lat bez możliwości prowadzenia pojazdów mechanicznych i nakaz uiszczenia kwoty 7 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej. Dodatkowo poniosła koszty postępowania sądowego w wysokości ponad 3 tysięcy złotych.

Esmeralda Godlewska

Patocelebrytka utrzymuje swoją wątpliwie chlubną pozycję, dzięki wizerunkowi, który daleko wybiega poza znane powszechnie standardy. Mowa nie tylko o ubiorze, lecz widocznej ingerencji dobrodziejstw ingerencji chirurgii plastycznej. Daleko jej do posiadania szerokiego grona fanów, co szczególnego zdziwienia nie budzi, gdyż kiedy kariera oparta jest jedynie o wywoływanie skandali to ciężko by zaistniał pozytywny rozgłos. Nie zmienia to jednego podstawowego faktu – zewsząd portale zabijają się o kolejne newsy na temat Godlewskiej i chyba wyłącznie tyle jej wystarczy. Wszak ważne aby mówili, nieistotne jak.

Sprawdź także: Global Quality – MSC certyfikat