Ewa Piekut

(pseudonim Eva) to postać, którą mogliśmy poznać dzięki programowi „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” emitowanemu przez telewizję MTV. Jego fenomen polega na przedstawieniu życia imprezowego w absolutnym oddzieleniu od świata zewnętrznego i wywołaniu skandali, które – jak dobrze wiemy – podbijają oglądalność. Dziewczyna dołączyła do reszty uczestników podczas trwania jedenastego sezonu. Nie był to debiut dziewczyny przed kamerami, bowiem zdążyła wcześniej wystąpić w show „Ex na plaży”. Jej pewność siebie oraz wyrzeźbiona sylwetka przyniosły sporą rozpoznawalność, dzięki czemu może się sukcesywnie promować w mediach społecznościowych.

Jeśli już mowa o social mediach to należy wspomnieć, że Instagram Evy rozgrzany jest do czerwoności, a sama zainteresowana utrzymuje stały kontakt z obserwatorami oraz systematycznie publikuje kolejne nowinki prezentując przy tym z ogromną dumą nienaganną (choć nieco wspomaganą przez upiększanie) urodą.

Sława celebrytki doszła nawet do etapu rozmów odnośnie ewentualnego udziału w popularnej gali Fame MMA. Na ringu miała stoczyć walkę z Mariettą Witkowską (reality show „Hotel Paradise”), jednak do przedsięwzięcia nie doszło, ponieważ ta zrezygnowała. Zawiedziona Ewa wspomniała w wywiadzie do pewnego portalu plotkarskiego, że ma żal do przeciwniczki o nagłą zmianę decyzji. Żal jest raczej uzasadniony, gdyż taki występ mógł pozytywnie wpłynąć na rozgłos w szeroko pojętych mediach. Poza tym obie panie przy okazji ów starcia zyskałyby szansę na wyrównanie rachunków, gdyż ich konflikt stał się jednym z tematów numer jeden w sieci.

Fame MMA jednak nie zamknęło ostatecznie drzwi przed Evą. Całkiem niedawno zostało ujawnione, że ma ona nową konkurentkę i zarazem szansę na kolejny sukces. Rywalka to Weronika Piątek – znana influencerka prowadząca Instagrama, a także TikToka. Posiada łącznie ponad pół miliona followersów. Niezależnie od wyniku pojedynku jest to okazja do zwiększenia fejmu.

Ewa Piekut

Piękno gwiazdki z telewizyjnego show to nie tylko zasługa dbania o formę, lecz poza tym – czego wcale nie ukrywa – korzystania z dobrodziejstw w postaci medycyny estetycznej. Powiększony biust idealnie pasuje do zgrabnej figury i podkreśla fizyczne atuty. Nie ukrywajmy, że wygląd to bardzo ważny element robienia kariery w show-biznesie. Odpowiednia prezencja niesie za sobą dodatkową dawkę zainteresowania.

Tworzenie atmosfery i szumu poprzez charakterność, wizualne kombinacje (np. mocny makijaż, czy operacje plastyczne) wyszły Piekut na dobre i wedle planowanych zamierzeń.