Marietta Witkowska

to osoba, która swoją popularność zyskała poprzez udział w programie „Hotel Paradise” emitowanego od 24 kwietnia 2020 roku za pośrednictwem telewizji TVN. Prowadzącą show jest Klaudia El Dursi. Marietta razem z jednym uczestników wygrała pierwszą edycję, a jej charyzmatyczna osobowość pozwoliła na zapamiętanie przez szerokie grono widzów. Dziś już dziewczynę śmiało można nazwać influencerką, gdyż regularnie udziela się na portalach społecznościowych. W połowie lutego 2021 roku rozpoczęła współpracę z ekipą Elita Check, z którą tworzy materiały trafiające między innymi na TikToka.

Korzystając z możliwości spełnienia marzeń postanowiła podjąć decyzję o operacji plastycznej nosa. Oprócz tego zabiegu ma za sobą również liposukcję (odsysanie tłuszczu).

Jak przystało gwieździe pierwszorzędnego formatu, Witkowska systematycznie relacjonuje życie prywatne na swoim kanale na YouTube. Nie ukrywa też, że aktualnie sieć jest jej głównym źródłem utrzymania. Wcześniej – co wielu pewnie zaskoczy – pracowała jako księgowa. Przy pomocy kontrowersyjnego reality show uzyskała popularność, dzięki której utrzymanie odpowiedniego poziomu pieniędzy nie stanowi absolutnie żadnej trudności. Nagroda, jaką otrzymała po zwycięstwie także miała tu swój wkład.

Kolejną szansą na rozwój kariery i możliwość zwiększenia liczby fanów było dla Marietty zaproszenie do uczestnictwa na wielkiej gali Fame MMA. Ów wieść rozbudziła niemałe poruszenie medialne – wszyscy fani kobiety chcieli zobaczyć jak toczy zaciekłą bitwę z rywalką. Po drugiej stronie miała stanąć Ewa Piekut (Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”). Panie nie darzą się specjalną sympatią, w związku z tym takie starcie mogłoby spowodować jeszcze potężniejsze zainteresowanie publiczności i doprowadzić do ostatecznej konfrontacji. Ku rozczarowaniu zainteresowanych, Witkowska zrezygnowała z uczestnictwa w wydarzeniu. Tej decyzji nie omieszkała skomentować Piekut, która uznała tchórzostwo za powód rezygnacji swojej przeciwniczki. Widać było permanentną frustrację, co wyraźnie podkreśliła.

Marietta Witkowska

Rosnąca sława budzi zainteresowanie mediów, zwłaszcza tych plotkarskich. Temat życia uczuciowego naszej bohaterki przewija się niemal nieustannie. W tym momencie wiadomo na pewno, że związek z Chrisem nie przetrwał po zakończeniu sezonu, ale chyba mało kto liczy na dłuższe relacje, jeśli chodzi o programy zawierające taki format. Wszak priorytetem ma być sława, a kwestię przebicia osobowości widać dopiero poza ekranem. Marietta spełniła to zadanie na piątkę z plusem.