Ewel0na

a prywatnie Ewelina Kubiak to celebrytka, którą widzowie poznali przy okazji emisji programu „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”, który cechował się głównie prezentowaniem zachowań typowych imprezowiczów, dla których życie to wieczna zabawa. Postać Eweliny jest o tyle charakterystyczna, że brała ona udział w reality show praktycznie od samego powstania. Nie było jej jedynie w edycjach – czwartej i szóstej.

Z początku uznawana za mało atrakcyjną uczestniczkę, z czasem postanowiła przejść korzystną metamorfozę swojego wizerunku. Motywacją kobiety stał się partner. Zmiany wizualne rozpoczęła od zrzucenia wagi, całą resztę „załatwiły” operacje plastyczne oraz drobne poprawki z użyciem medycyny estetycznej. Chcąc być kopią wielu koleżanek z branży, Ewel0na postanowiła powiększyć biust i odessać zbędny tłuszcz. Jako, że zabiegi tego typu potrafią uzależnić (co bez problemu zaobserwujemy w mediach) na tym nie skończył się maraton upiększania przez celebrytkę. Dokonała ona również korekty nosa, uniesienia zewnętrznej części brwi i oka nićmi liftingującymi (tak zwane „foxy eyes”), a ponadto liftingu ust.

Na stałe pozostaje w kontakcie ze swoimi ukochanymi wiernymi obserwatorami, którym regularnie zdawała relacje z przebiegu okresu rekonwalescencji.

Utrzymywanie odpowiedniego poziomu popularności to jednak wyjątkowo ciężka praca, gdyż w dzisiejszych czasach konkurencja jest spora. Dlatego też Kubiak postanowiła wyjść na ring i pokazać siłę, jaką dysponuje. Rywalką celebrytki została Esmeralda Godlewska. Fani Fame MMA zaciekle przypatrywali się walce obu pań. Ku radości gawiedzi kibicującej uczestniczce „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” to właśnie ona zyskała zwycięski tytuł.

Przy okazji budzącego szereg skrajnie rozległych emocji starcia, Ewel0na nagrała utwór, w którym dissuje Godlewską. Piosenki można posłuchać w serwisie YouTube. Jest tam również kilka innych utworów celebrytki takich jak chociażby „Tylko miłość”.

Ewel0na

Mentalność członków znanego z epatowania skandalem programu jest dosyć oczywista, więc chyba nikogo nie zdziwi uwielbienie naszej bohaterki do pokazywania siebie w roli szalonej – często aż nazbyt – gwiazdki show-biznesu.

Patrząc z perspektywy mijających lat, Ewelina całkiem zgrabnym krokiem wstąpiła w ramiona celebryckich uniesień, o czym bezsprzecznie świadczy utrata dawnej naturalności na rzecz bardziej wypasionego image’u. Czy wyszło jej to na korzyść? Osiągnęła popularność, a to niektórym w zupełności wystarczy. Taki obraz widzimy również tutaj.